EHBO Sappemeer - Hoofdstraat 31A 9601EA Hoogezand - Tel: 06-21904943

Evenementen – Vrijwilligers gezocht!

Wil jij ons team komen versterken en diensten draaien als EHBO’er op evenementen?

Wij zijn op zoek naar gedreven vrijwilligers die zich op allerlei verschillende soorten evenementen willen inzetten. Zo verzorgen wij onder andere de eerste hulpverlening op markten, beurzen, sport evenementen (paardensport, wielrennen, judo, voetbal, volleybal), muziek evenementen (festivals, hardcore/dance, schuurfeest, tentfeest) en nog veel meer!

Om inzetbaar te kunnen zijn als EHBO’er op evenementen is het noodzakelijk om in bezit te zijn van een EHBO diploma. Mocht u nog niet in het bezit zijn van een EHBO diploma maar deze wel willen halen? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met onze voorzitter: ehbosappemeer1@gmail.com