EHBO Sappemeer - Hoofdstraat 31A 9601EA Hoogezand - Tel: 06-21904943

April 2021 | 3-daagse beginnerscursus EHBO

Wat moet ik nou met een EHBO diploma!? Ons antwoord: Het kan levens redden!

Bij EHBO moet u niet direct denken aan een gillende sirene en bloederige ongelukken. Veel ongevallen gebeuren thuis. Schaafplekken, botbreuken, snijwondjes, als EHBO’er leert u wat te doen. Maar als EHBO’er leert u ook levensreddend te handelen, u kunt na het behalen van uw diploma reanimeren en een AED (indien voorhanden) bedienen. U weet snel de juiste hulpdiensten in te schakelen en het slachtoffer gerust te stellen.

Heeft u nog geen EHBO diploma? Schrijf u dan in voor een driedaagse EHBO basiscursus van EHBO vereniging Sappemeer. Omdat de cursusgroep in maart vol zit zal er in april een nieuwe cursusgroep starten! De eerste cursusdag start op zaterdag 10 april 2021*. Voor informatie over de cursusdata kijk hier. Voor direct inschrijven klik hier en vul het contactformulier in.

* Met inachtneming van alle geldende corona maatregelen.